Войти

Авторизация

Имя пользователя
Пароль *
Запомнить меня

Оголошено дати проведення пробного ЗНО (2)

pznoПробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – пробне тестування) – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає можливість їм ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Результат учасника пробного тестування визначається ним самостійно після виконання всіх завдань. Для цього в пункті пробного тестування після завершення тестування кожен учасник отримує інформацію з правильними відповідями. Результат учасника за виконання тестових завдань визначається за сумою балів, отриманих за кожне правильно виконане тестове завдання.

Також, результат учасника пробного тестування може бути встановлений за шкалою 100-200 балів за умови використання учасником спеціального сервісу з визначення результатів пробного тестування , який буде розміщений на веб-сайті ХРЦОЯО.

Також абітурієнти мають можливість пройти "Пробне тестування ЗіГзаг", в якому здійснюється перевірка завдань відкритого рівня і підрахунок балів за 200 бальною системою.

Терміни проведення пробного тестування:

21 березня 2015 року - українська мова і література;
28 березня 2015 року – математика, історія України, біологія, географія, хімія, фізика, російська мова, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

Учаснику пробного ЗНО надано можливість виконувати завдання пробного ЗНО з української мови і література та математики двох рівнів складності (базового та поглибленого).

Термін проведення реєстрації осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному тестуванні: 01 листопада - 15 грудня 2015 року.

Реєстрація учасників пробного тестування:

Реєстрація учасників пробного тестування здійснюється на підставі заяв, згенерованих після використання спеціальної комп’ютерної програми, яка буде розміщена на веб-сайті ХРЦОЯО, та, надісланих поштовим зв’язком на адресу ХРЦОЯО, і оплати витрат на проведення пробного тестування згідно зі згенерованими квитанціями.

Учасник пробного тестування може обрати один предмет в кожен із днів проведення пробного тестування.

Учасник пробного тестування може обрати тест із математики, історії України, хімії, фізики, біології, географії, перекладений на російську мову.

Обрання перекладу тестів із математики, історії України, хімії, фізики, біології, географії на кримськотатарську, молдовську, польську, умунську, угорську мови учасник пробного тестування може замовити за особистим зверненням до ХРЦОЯО.

Не пізніше ніж за два тижні до проведення пробного тестування учасник отримає доступ до інформації про місце та час проходження пробного тестування. Інформування здійснюється у формі запрошення на пункт пробного тестування, яке буде розміщено на веб-сайті ХРЦОЯО.

Вартість пробного тестування з одного предмета складає 89 грн.

Інформація про особливості реєстрації на пробне тестування буде оголошена 24 жовтня 2014 року.

 

Джерело: ХРЦОЯО

Новости

Поздравляем всех посетителей нашего сайта с наступающими праздниками!От всего нашего коллектива желаем в Новом году свежих впечатлений, новых знаний, приятного...
Колектив Освітнього порталу "Внешколы" щиро вітає усіх освітян з Днем учителя! Шановні учителі, дякуємо Вам за вашу важливу і складну...

Топ-10

Постмайданное образование Вот уже в четвёртый раз мы составляем рейтинг школ Харькова по результатам сдачи внешнего независимого оценивания (ВНО или...

© 2013-2018, All rights reserved. Образовательный портал "ВнеШколы"